Звернутись до Фонду

Всеукраїнська соціальна програма «Банк добрих справ»

shutterstock125842853  Основна мета всеукраїнської благодійної програми «Банк добрих справ» це надання адресної допомоги людям для лікування та реабілітації. Допомога дитячим-будинкам/ інтернатам. 

    Також особлива увага приділяється проведенню просвітницької роботи і стимулюванню місцевих громад до цільової доброчинності за наступними напрямками:

 - акцентування уваги громадськості на важливості системної благодійної діяльності та грамотності її здійснення у юридичній площині;
 - інформування про способи залучення коштів;
 - надання безпосередньої допомоги у зборі коштів;
 - попередження про можливі труднощі чи проблеми, пов’язані із податковим законодавством.

     Регіональним благодійним фондам, що є партнерами благодійної програми, надається всебічна інформаційно-консультаційна підтримка.

Перелік регіональних партнерів програми "Банк добрих справ" можна дізнатися тут!

З 01.03.2017р. по 01.01.2018 р. в рамках програми  проводилася благодійна Акція "На добрі справи" направлена на допомогу Святошинському будинку-інтернату (м.Київ).

на даний час учасником Програми є dobrispravy.com.ua/howhelp/help

Згідно діючого законодавства по БП «Банк добрих справ» до 20% може бути утримано на адмінвитрати.

Інформація про осіб яким надано допомогу в рамках Програми розміщена за наступним посиланням dobrispravy.com.ua/howhelp/assisted

     Шановні добродії, звертаємось до Вас з проханням сприяти збору коштів для хворих та постраждалих людей шляхом установки скриньки для пожертв на вашому підприємстві/магазині/установі ! Прохання надсилати листи з пропозиціями співпраці на нашу електронну адресу, після чого з Вами звяжуться представники нашого Фонду для подальшої взаємодії.

Координатор програми "Банк добрих справ" - Лаврова Ольга 

тел. +38(044) 461-79-86
email: fds.bds2013@gmail.com                                              

    logoglobus2_01