Звернутись до Фонду

Акція "На добрі справи"

Основна мета всеукраїнської благодійної акції «На добрі справи» - надання адресної допомоги Святошинському дитячому будинку-інтернату  (для хлопчиків)  у м.Києві.   

                    
         

Акція "На добрі справи" проводиться в рамках

благодійної програми "Банк добрих справ" з 01.03.2017р. по 01.12.2017 р.

  БФ «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ» не вперше опікується Святошинським дитячим будинком-інтернатом для хлопчиків у м.Києві та знає про потреби та проблеми закладу, де на державному забезпеченні перебуває 168 вихованців. Це діти з інвалідністю, серед них діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей.

 Маємо на меті привернути увагу суспільства до проблем будинку-інтернату, наразі до нас звернулися по домогу в придбанні снігоприбиральної машини  для закладу - діти готуються до суворого зимового сезону, техніка  дуже допоможе наводити лад на чималій території інтернату. Без неї робити це самостійно дітям з інвалідністю буде значно важче. Наша мета — допомогти їм придбати снігоприбиральну техніку.

 За період дії акції «На добрі справи» зроблено багато добрих справ для Дитячого будинку.  Щомісяця співробітники Благодійного Фонду, співробітники Банку “ГЛОБУС” та волонтери їздили до інтернату, щоб допомогти облаштувати територію (фарбували скульптури, лавки й ворота), завезти канцелярські товари (альбоми для малювання, розмальовки, фарби, фломастери, клей, пластилін, кольоровий папір, картон та інше), ігри для розвитку (пірамідки, кубики, шнурівки, пазли та інше), провести майстер-класи (вивчали кольори, розмальовували та гралися в ігри). До свята Великодня пригостили всіх вихованців пасками та бананами. Із залученням студентів Київського університету культури і мистецтв організували для дітей розважальну програму «Піратська вечірка» з призами-солодощами. Допомогли зібрати 20 вихованців інтернату в поїздку на оздоровлення у Скадовськ — купили гігієнічні приналежності та зібрали сумки й рюкзаки. Улітку хлопців також побалували овочами, фруктами та солодощами, закупили їм літнє взуття.

  Загалом за період проведення акції з 01.03.2017 по 01.09.2017 зібрано за допомогою благодійників та банків-партнерів 23436,58 грн.  Витрачено на потреби дітей з інвалідністю — 42795,52 грн. Майже 20 000 гривень на потреби Інтернату направив Засновник Фонду - Сергій Мамедов.

На придбання снігоприбирача ( з 1 вересня по 31 жовтня 2017 року) зібрано 5471,80 грн. Ціна техніки стартує від 20000 гривень. Чекаємо на допомогу від всіх небайдужих! Допоможемо знедоленним дітям разом!

 Акція  передбачає збір коштів на потреби вихованців за допомогою благодійних внесків - через каси Банку “ГЛОБУС”, благодійні скрині, розміщені в установах банку "Глобус"  та "Вернум Банку", також, є можливість  самостійно допомогти дітям-сиротам за наступним реквізитами:

 Повна назва: Благодійна організація " Благодійний фонд «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ»
Скорочена назва: БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ"  Код ЄДРПОУ: 38833194

 Поточний рахунок: № 26000199644 в  АБ «УКРГАЗБАНК», код банку(МФО) 320478  або 

Поточний рахунок: № 2600000109979 в ПАТ КБ«ГЛОБУС», код банку(МФО) 380526

Призначення платежу: «Добровільна благодійна пожертва за програмою «Банк добрих справ»

  Для тих, хто безпосередньо хоче прийняти участь у допомозі дитячому інтернату,  буде  можливість приєднатися до публічних акцій – безпосередньо відвідати Святошинський дитячий будинок-інтернат разом з нами.

Шановні друзі, не залищайтесь байдужими,  робіть добрі справи і добре буде вам!

   Координатор акції - Лаврова Ольга 

тел. +38(044) 461-79-86
email: fds.bds2013@gmail.com     

наша сторінка в Фейсбук  

                                        

 

logoglobus2_01

                          

  vernum-bank-logo_02