Звернутись до Фонду

Акція "На добрі справи"

Основна мета всеукраїнської благодійної акції «На добрі справи» -
надання допомоги дитячому будинку-інтернату

Акція "На добрі справи" на допомогу дитячим будинкам - інтернатам
з 01.12.2017 по 01.03.2018 р.

     В дитячих будинках-інтернатах знаходяться найбільш вразлива категорія населення України – діти з фізичними, психічними, розумовими вадами розвитку,  які як правило залишилися без батьківської турботи та піклування, і тому найбільше потребують нашої з вами допомоги та уваги.

       До нас, до благодійного фонду, звертаються дитячі соціальні заклади з усієї України. В ході Акції плануємо допомогти дитячому будинку в забезпеченні потреб життєдіяльності закладу, проведення майстер класів, розважальних та реабілітаційних заходів для дітей.

     Акція  передбачає збір коштів на потреби вихованців за допомогою благодійних внесків - через каси Банку “ГЛОБУС”, благодійні скрині, розміщені в установах банку "Глобус"  та "Вернум Банку", також, є можливість  самостійно допомогти дітям-сиротам за наступним реквізитами:

 Повна назва: Благодійна організація «Благодійний фонд «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ»
Скорочена назва: БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ"  Код ЄДРПОУ: 38833194

Поточний рахунок: № 26000199644 в  АБ «УКРГАЗБАНК», код банку(МФО) 320478  або 

Поточний рахунок: № 2600000109979 в ПАТ КБ «ГЛОБУС», код банку(МФО) 380526

Призначення платежу: «Добровільна благодійна пожертва за програмою «Банк добрих справ»

      Для тих, хто безпосередньо хоче прийняти участь у допомозі дитячому інтернату,  буде  можливість приєднатися до публічних акцій –відвідати дитячий будинок-інтернат разом з нами.

Шановні друзі, не залищайтесь байдужими,  робіть добрі справи і добре буде Вам!

Координатор Акції - Ольга Лаврова
тел. +38(044) 461-79-86

email: fds.bds2013@gmail.com
наша сторінка
в Фейсбук  

                           Звіт по акції "На добрі справи" на допомогу Святошинському інтернату
в період 01.03.2017р. по 01.12.2017 р.

      За період проведення акції з 01.03.2017 по 01.12.2017 зібрано за допомогою благодійників та банків-партнерів біля 30 тис. грн.  Витрачено на потреби дітей з інвалідністю — більше 50 тис.грн.  Більше 20 тис. гривень на потреби Інтернату направив Засновник Фонду - Сергій Мамедов.
      БФ «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ» не вперше опікується Святошинським дитячим будинком-інтернатом для хлопчиків у м.Києві та знає про потреби та проблеми закладу, де на державному забезпеченні перебуває 168 вихованців. Це діти з інвалідністю, серед них діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей.

     За період дії акції «На добрі справи» зроблено багато добрих справ для Дитячого будинку. Співробітники Благодійного Фонду, співробітники Банку “ГЛОБУС” та волонтери їздили до інтернату, щоб допомогти облаштувати територію (фарбували скульптури, лавки й ворота), завезли канцелярські товари (альбоми для малювання, розмальовки, фарби, фломастери, клей, пластилін, кольоровий папір, картон та інше), ігри для розвитку (пірамідки, кубики, шнурівки, пазли та інше), проводили майстер-класи (вивчали кольори, розмальовували та гралися в ігри). До свята Великодня пригостили всіх вихованців пасками та бананами. Із залученням студентів Київського університету культури і мистецтв організували для дітей розважальну програму «Піратська вечірка» з призами-солодощами. Допомогли зібрати 20 вихованців інтернату в поїздку на оздоровлення у Скадовськ — купили гігієнічні приналежності та зібрали сумки й рюкзаки. Улітку хлопців також побалували овочами, фруктами та солодощами, закупили їм літнє взуття. 26.12.2017 планується проведення новорічного свята для дітей з анімаційною програмою та солодощами. Ведуться роботи з облаштування реабілітаційної кімнати з арт-терапії, для цього закуплені розвиваючі світлові пісочниці з аксесуарами та буде проведено навчальний майстер-клас з арт-терапії для дітей та педагогів.      
 

logoglobus2_01

                          

  vernum-bank-logo_02