Звернутись до Фонду

Акція "На добрі справи"

Основна мета всеукраїнської благодійної акції «На добрі справи» - надання адресної допомоги Святошинському дитячому будинку-інтернату  (для хлопчиків)  у м.Києві. 

  

                    
         

Акція "На добрі справи" проводиться в рамках

благодійної програми "Банк добрих справ" з 01.03.2017р. по 01.09.2017 р.

 БФ «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ» не вперше опікується Святошинським дитячим будинком-інтернатом для хлопчиків у м.Києві та знає про потреби та проблеми закладу, де на державному забезпеченні перебуває 166 вихованців. Це діти з інвалідністю, серед них діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей.

Маємо на меті привернути увагу суспільства до проблем будинку-інтернату, наразі,   Інтернату потрібна матеріальна підтримка на вирішення побутових питань,  ремонту приміщення, облаштування території, закупівлі продуктів харчування,  побутової хімії, засобів особистої гігієни, канцтоварів, розвиваючих ігор тощо. Також вихованці  очікують від нас святкових заходів, освітних  програм.

Акція  передбачає збір коштів на потреби вихованців за допомогою благодійних внесків - через каси Банку “ГЛОБУС”, благодійні скрині, розміщені в установах банку "Глобус", "Апекс Банку" та "Вернум Банку", також, є можливість  самостійно допомогти дітям-сиротам за наступним реквізитами:

 Повна назва: Благодійний фонд «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ»
Скорочена назва: БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ"  Код ЄДРПОУ: 38833194

 Поточний рахунок: № 26000199644 в  АБ «УКРГАЗБАНК», код банку(МФО) 320478  або 

Поточний рахунок: № 2600000109979 в ПАТ КБ«ГЛОБУС», код банку(МФО) 380526

Призначення платежу: «Добровільна благодійна пожертва за програмою «Банк добрих справ»

 Для тих, хто безпосередньо хоче прийняти участь у допомозі дитячому інтернату,  буде  можливість приєднатися до публічних акцій – безпосередньо відвідати Святошинський дитячий будинок-інтернат та допомогти в облаштуванні території, проведення ремонту, доставки закуплених на зібрані кошти фруктів, подарунків, іграшок, канцтоварів тощо.

 

Шановні друзі, не залищайтесь байдужими,  робіть добрі справи і добре буде вам!

   

Координатор акції - Лаврова Ольга 

тел. +38(044) 461-79-86
email: fds.bds2013@gmail.com                                              

 

logoglobus2_01

                          

logouk_02 vernum-bank-logo_02