Звернутись до Фонду

«З Інтернату — на море!»

Благодійний Фонд “ФОНД ДОБРІ СПРАВИ” спільно з Банком “ГЛОБУС” допоміг зібрати у захопливу поїздку в Скадовськ вихованців столичного Святошинського будинку-інтернату. Уже в неділю, 4 червня, двадцятеро вихованців інтернату почнуть свій відпочинок на Чорному морі, де проведуть незабутню відпустку.

Та щоб гарно і безтурботно провести час, хлопцям бракувало деяких важливих речей. “ФОНД ДОБРИХ СПРАВ” узявся допомогти своїм підопічним. У Банку “ГЛОБУС” проходить  акція зі збору коштів «На добрі справи». Це дозволило закупити вихованцям з Інтернату шампуні, мило, зубні пасту й щітки, вологі серветки, туалетний папір, бритви, мильниці тощо. А буквально за кілька днів з'ясувалося, що хлопцям немає в чому везти свої речі. На допомогу знову прийшли співробітники Банку “ГЛОБУС”, які принесли сумки та рюкзаки.

Тепер можна спокійно вирушати в дорогу і насолоджуватися сонцем, водою та численними терапевтичними заходами, запланованими для хлопців.

Символічно, що допомогу хлопці отримали саме сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

“ФОНД ДОБРІ СПРАВИ” давно опікується Святошинським будинком-інтернатом у Києві і закликає всіх небайдужих людей приєднуватися до наших зусиль. Діти завжди потребують нашої допомоги. Не розчаруймо їх.