Звернутись до Фонду

Завершена Акція "На добрі справи"

Основна мета всеукраїнської благодійної акції «На добрі справи» -
надання допомоги дитячому будинку-інтернату

Акція "На добрі справи" на допомогу дитячим будинкам - інтернатам
з 01.12.2017 по 01.01.2018 р.

     В дитячих будинках-інтернатах знаходяться найбільш вразлива категорія населення України – діти з фізичними, психічними, розумовими вадами розвитку,  які як правило залишилися без батьківської турботи та піклування, і тому найбільше потребують нашої з вами допомоги та уваги. 

До нас, до благодійного фонду, звертаються дитячі соціальні заклади з усієї України. В ході Акції допомогли дитячому будинку в забезпеченні потреб життєдіяльності закладу, проведення різних майстер класів, розважальних та реабілітаційних заходів для дітей. У всіх бажаючих, була можливість   приєднатися до публічних акцій – відвідати дитячий будинок-інтернат разом з нами.

                            Звіт по акції "На добрі справи" на допомогу Святошинському інтернату
в період 01.03.2017р. по 01.01.2018 р.

     
      БФ «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ» не вперше опікується Святошинським дитячим будинком-інтернатом для хлопчиків у м.Києві та знає про потреби та проблеми закладу, де на державному забезпеченні перебуває 168 вихованців. Це діти з інвалідністю, серед них діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей.

     За період дії акції «На добрі справи» зроблено багато добрих справ для Дитячого будинку. Співробітники Благодійного Фонду, співробітники Банку “ГЛОБУС” та волонтери їздили до інтернату, щоб допомогти облаштувати територію (фарбували скульптури, лавки й ворота), завезли канцелярські товари (альбоми для малювання, розмальовки, фарби, фломастери, клей, пластилін, кольоровий папір, картон та інше), ігри для розвитку (пірамідки, кубики, шнурівки, пазли та інше), проводили майстер-класи (вивчали кольори, розмальовували та гралися в ігри). До свята Великодня пригостили всіх вихованців пасками та бананами. Із залученням студентів Київського університету культури і мистецтв організували для дітей розважальну програму «Піратська вечірка» з призами-солодощами. Допомогли зібрати 20 вихованців інтернату в поїздку на оздоровлення у Скадовськ — купили гігієнічні приналежності та зібрали сумки й рюкзаки. Улітку хлопців також побалували овочами, фруктами та солодощами, закупили їм літнє взуття. Проведено новорічне свято для дітей з анімаційною програмою та солодощами. Облаштувано реабілітаційна кімната з арт-терапії, для цього закуплені розвиваючі світлові пісочниці з аксесуарами та  проведено навчальний майстер-клас з арт-терапії для дітей та педагогів.      
 

logoglobus2_01

                          

  vernum-bank-logo_02