Звернутись до Фонду

Про засновника

Сергій Мамедов народився 22 грудня 1975-го року в м. Києві. Навчався в школі №183 (нині - гімназія "Фортуна").У 1997-му році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит», де отримав ступінь магістра ділового адміністрування. Розпочав працювати в банківській сфері з серпня 1996-го року та пройшов успішний кар’єрний шлях від економіста відділу координації діяльності філіалів Управління кредитів АППБ «Аваль» до Голови Правління АБ «УКРГАЗБАНК». В 2012-2014 роках був Виконавчим директором Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

Професійна діяльність Сергія Мамедова у фінансовому секторі України постійно отримує високу оцінку. Сергій Мамедов – переможець у номінації «Фінансист року» загальнонаціональної програми «Людина року – 2013». Він також переможець в номінації «Повага колег» у рамках щорічної банківської премії Ukrainian Banker Awards. У 2013-му газета «Капитал» визнала Голову Правління АБ «УКРГАЗБАНК» самим ефективним банкіром п’ятирічки.

В 2015 році Сергій Мамедов заснував громадську організацію «Центр економічних досліджень і прогнозування «Фінансовий пульс». З листопада 2016 року - Голова правління КБ "Глобус".

Одружений, виховує трьох дітей.

Сергій Мамедов з перших років професійної діяльності засвоїв правило – «успішна людина та, хто постійно працює над собою та вміє розпоряджатись грошима». Саме завдяки фінансовій грамотності не тільки клієнтів банків та фінансових установ, але й усіх громадян України, формується стійкий розвиток національної економіки. Адже тільки фінансово освідченні люди знають найкоротший, а головне правильний шлях до досягнення успіху та процвітання. Будучи одним з основних українських ідеологів програми підвищення фінансової грамотності наших громадян, Сергій Мамедов брав активну участь у розробці та впровадженні державної програми підвищення фінансової грамотності в Україні, сприяючи впровадженню міжнародних практик.

Не залишаючись байдужим до тих, хто потрапив у біду, а також намагаючись допомогти у формуванні нового прогресивного покоління України, Сергієм Мамедовим створено Благодійний Фонд «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ».

photo