Звернутись до Фонду

Завершена благодійна програма «Півроку свободи»

poster-03-

Інформація сьогодні – це рушійна сила будь-яких трансформацій в суспільній свідомості. Ми віримо, що настав час нової журналістики, час, коли суспільство буде керувати інформаційним простором, а не буде кероване з його допомогою. Ми впевнені, що сучасне прогресивне українське суспільство здатне представити як своємурідному глядачеві, так і світовій спільноті якісний, незалежний і об'єктивний інформаційний продукт. 

Метою благодійної програми «Півроку свободи» було сприяння розвитку громадянського суспільства та правової держави в Україні шляхом  побудови вільної від політики та інтересів медіамагнатів інформаційної платформи, а також сприяння розвитку незалежної журналістики та документального кіно.

За підтримки юридичної фірми ILF та студії документального кіно «Трансформація» (режисер Дмитро Коновалов), світ  побачив три перші новели документального циклу – «Шпиталь», «Поранені», «Волонтери» – своєрідні історії про людей, в чиїх руках сьогодні перебуває доля нашої держави: військові, медики, волонтери.

Четверта новела, під назвою «Переселенці» – це короткометражний ролик про статус «біженців», «переселенців» в двох вимірах – тих, хто тікає від війни та тих, хто не може стояти осторонь. Це люди, котрі пережили цей жах.

Історії, які ви можете побачить і почуть – це не черговий телевізійний проект, тут немає обраної правди і зручних фактів. Це не політики і не олігархи. У цих історій немає сценариста - тут звучить тільки пряма мова, а героями сюжетів являються – звичайні, вольові люди.