Звернутись до Фонду

Завершена акція "Вдячність і турбота"

 

    Українці завжди були небайдужі щодо подолання чужих негараздів та допомоги тим, хто потрапив в біду. Під час бойових дій на Сході України допомоги потребувала велика кількість наших бійців та їх родин. Наразі демобілізовані військовослужбовці, родини воїнів, які загинули в зоні проведення АТО, потребують нашої уваги та спільної допомоги.

В рамках Благодійної програми «Банк добрих справ», "Фонд добрі справи" проводив акцію "Вдячність і турбота", для того, щоб привернути увагу суспільства до надання матеріальної допомоги та підтримки осіб мобілізованих до Збройних Сил України для участі в антитерористичній операцій (АТО) на Сході України, а також демобілізованим учасникам АТО на реабілітацію та оздоровлення, членам  сімей/родин загиблих військовослужбовців.

У ході акції проводився збір коштів для надання благодійної допомоги особам, які потребували медичної допомоги та реабілітації, а саме, пораненим під час участі в АТО, надання матеріальної та іншої соціальної допомоги членам сімей/родин загиблих осіб, що приймали участь в АТО, а також придбання спеціальних засобів захисту та обладнання для порятунку життя захистників Вітчизни.

Засновник Фонду Сергій Мамедов постійно виділяв власні кошти для закупівлі спеціального обладнання та допомоги важкопораненим.

по Благодійній акції «Вдячнiсть i турбота»  Фондом надана допомога на суму 249 497,27 грн:

передано тепловізор для військослужбовців львівської 80-ї аеромобільної бригади, передано багатофункіональні ліжка для хірургічних та травматологічних хворих Житомирського військового шпиталю, проведена діагностика та реабілітація 4-х важко поранених вiйськовослужбовцiв 95-ї аеромобільної бригади, передано засоби супутникового зв”язку для ведення бойових дiй в зонi АТО, передано бійцям Херсонщини сім бронежилетів 4-го класу захисту, передано Житомиському військовому комісаріату теплі речі , польові столові прибори, рюкзаки, інше, передано Ірпінському військовому госпіталю техніку для обліку учасників АТО, проведено автономне опалення в оселі де мешкає Віра Коган - вдова загиблого військовослужбовця 95-ї аеромобільної бригади у якої без годувальника залишилось четверо малолітніх дітей, передано теплі речі для 95-ї аеромобільної бригади, надано допомогу учаснику АТО Міщенко С.А. для реабілітації.

 Благодійний Фонд «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ» дякує всім небайдужим людям, партнерам та меценатам хто долучився до благодійного збору  і надалі допомогає нашим військовим!