Звернутись до Фонду

Що зроблено

ЩО ЗРОБЛЕНО

З 01 січня 2017 по 01.09.2017 року Фондом надана допомога: 

 По Благодійній програмі «Банк добрих справ»:

444154,32 грн - надана допомога на  лікування та реабілітацію Щербакову М., Ігнатенко А., Деркач О., Ковальчук О.

По Благодійній акції «На добрі справи»

42 795,52 грн.  по Благодійній акції «На добрі справи»  - допомога Святошинському будинку-інтернату для хлопчиків -  закуплені інвентар та матеріали для благоустрою території інтернату, проведені роботи з благоустрою  – фарбування, побілка дерев тощо  Закуплені та передані канцтовари для вихованців інтернату , ігри для творчості та розвитку . На Великодень , передані до інтернату  - пасхи та фрукти. Закуплено гігієнічні приналежності та фрукти. В літній період , допомогали  забезпечували вихованців - фруктами та овочами.

 По Благодійній програмі «Успішна людина»:

 42065,05грн. – виплачена стипендія «Фінансова грамотність» кадетам-стипендіатам Київського інтернату №23 та стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області ,  проведені  щотижневі уроки з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації в Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» та в  Володарській санаторній школі-інтернаті,проведені різноманітні навчальні майстер-класи для учнів шкіл, інтернатів,  в т.ч. в рамках акції «Фінансові канікули». Реалізовано бізнес-проект (загальношкільний захід-свято "Наше серце найчарівнішим") в Володарській школі-інтернаті Київської області. Здійснено екскурсії в банк та музей грошей НБУ для кадетів Київського-інтернату №23 в рамках уроків з фінансової грамотності. В квітні відбулася поїздка в м.Умань Черкаської області з привітанням трьох шкіл Уманського району Черкаської області  - нових учасників проекту «Успішна людина»-підписані договори  про співпрацю, вручені дипломи  п’ятдесяти стипендіатам  та  товари для спорту (м’ячі)  школам,  також, виплачена стипендія «Особисті досягнення»  п’ятдесяти  стипендіатам - учням  Уманського НВК «Загальноосвітня школа №7-колегіум», Уманського НВК «Загальноосвітня школа №10-медична та гімназія» та  Бабанської школи Уманського р-ну Черкаської області.

 

В 2016 році Фондом надана допомога: 

 По Благодійній програмі «Банк добрих справ», в т.ч. акції  «Вдячнiсть i турбота»:

 232 288,91  грн - надана допомога на лікування  та  реабілітацію Соловйовій Олександрі, Гушпіт Ярині, Кравцю Руслану, Горбатенко Людмилі,  Міщенко Сергію, братам-близнюкам Бойко Артему та Давиду, Зевако Артему, Деркач Оксані, Ігнатенко Антону, Щербакову Михайлу.

 По Благодійній програмі «Успішна людина»:

 53 689,01 грн. – виплачена стипендія «Фінансова грамотність» кадетам-стипендіатам Київського інтернату №23 та стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області за 2015-2016 навчальний рік, проведені уроки з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації в Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» на протязі 2015-2016 навчального року, організовані, пізнавальні екскурсії в АБ «Глобус» та музей грошей Національного банку України в рамках уроків з фінансової грамотності, переданий спортивний інвентар для фізичного  виховання дітей Новосільківської школи, проведені різноманітні навчальні майстер-класи для учнів шкіл, інтернатів – кулінарні, виробів з глини, текстиля тощо, проведені спортивно-освітні заходи в період шкільних канікул в рамках акції «Фінансові канікули», вручені  МР3плейери та авторські книги В.Соколова «Проливом Дрейка» для заохочення стипендіатів Фонду, пригостили великодними пасхами хлопців Святошинського будинку-інтернату, забезпечено матеріалами вихованців Володарської  школи-інтернату для виготовлення творчих робіт для участі в дитячому фольклорно-етнографічному фестивалі «Весна в Київській Русі», придбано та передані на « свято першого вересня» підручники та художня література для Новосілківської школи, стартували уроки з фінансової грамотності в  Володарській  школі-інтернаті та Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» в 2016-2017 навчальному році , виплачена стипендія «Особисті досягнення» учням Новосілківської школи  за відмінне навчання на протязі 2015-2016 навчального року, придбана художня література для шкільної бібліотеки Київського ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус», придбано настінне кріплення під телевізор для Святошинського  будинку-інтернату, організовано свято ко дню Св.Миколая  з солодкими подарунками для дітей молодших класів Новосілківської сільської школи, проведена анімаційна новорічна програма з фруктами та солодощами для дітей-інвалідів Святошинського та Дарницького дитячих будинків-інтернатів.

  4 680 грн. - виплачена стипендія за взірцеве навчання 13 учнів Брацлавської школи-інтернату Немирівського району Вінницької області в рамках Угоди про співробітництво з Відділенням Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» за програмою «Стипендіат».

 

В 2015 році Фондом надана допомога: 

 

По Благодійній програмі «Банк добрих справи»  

2 633 309,04 грннадана допомога на лікування та реабілітацію хворих:  Назару Юрчуку, Роману Селезінкі, Галині Вербі, Івану Бочковському, Ярині Гушпіт, Івану Євчуку, Владиславу  Білоусу, Роману Луцко,  Ірині Ніколаєвій, Тетяні Гринь, Дмитру Фуцуру, Соловйовій Олександрі

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

 39 175, 65 грн  - п'ять учнів-учасників  Програми отримали стипендію від засновника БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ",  Володарській школи-інтернат передано сучасний ЖК телевізор, Ліцею-інтернат №23. м.Києва передано мольберти та планшети, Спеціальній школі-інтернат №15 м. Києва передано фоторамки та набори для творчості,  Школі-інтернат №90 м. Дніпропетровськ передано набори для творчості, в рамках Акції «Фінансові канікули» придбано засоби для активного відпочинку та фізичного розвитку. Двом учням Ліцею-інтернат №23 передано електронні книги за відмінне навчання по Програмі «Успішна людина».Учням школи-інтернату передано навчальні набори – досліди з хімії, новорічні подарунки для дітей інтернату.

 По Благодійній програмі “Півроку свободи»:

565,65 грн - було використано на інформаційну та організаційну підтримку у створенні циклу документального кіно «Півроку свободи».

 Інша благодійна допомога:

22 080 грн - вручені пам’ятні подарунки чотирьом учасникам-переможцям щорічного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії», виплачена стипендія за взірцеве навчання 13 учнів Брацлавської школи-інтернату в рамках Угоди про співробітництво з Відділенням Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» за програмою «Стипендіат», передано сучасний комп’ютер в навчальний клас з інформатики  школі - гімназії «Фортуна», новорічні свята в Дарницькому будинку-інтернату для дівчаток та Святошинському будинку-інтернату для хлопців, новорічні свята для сільської дітвори Новосілківської школи Київської області 

 

В 2014 році Фондом надана допомога:

по Благодійній програмі «Небесна сотня»  на суму 898 787,85 грн.

по Благодійній акції «Вдячнiсть i турбота» на суму 247 997 ,27 грн.

по Благодійній програмі «Банк добрих справ» на суму 2 019 492, 46 грн.