Звернутись до Фонду

Що зроблено

ЩО ЗРОБЛЕНО


В 2018 році Фондом надана допомога: 

По Благодійній програмі «Банк добрих справ»:

149366,07 гривень  - надана допомога на  лікування, придбання ліків, медичне обстеження  Бойко А., Самко А. та Толстіковій Т.

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

189439,82 гривень - проводилися заняття з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації  для старшокласників  Володарської школи-інтернату Київської області, проведені майстер-класи з учнями Новосілківської школи Київської області, тренінги  для батьків  школярів столичних шкіл №45, 243 та 10 в рамках «Школи свідомого батьківства», організована екскурсія на підприємство "Маревен Фуд Україна" (м. Біла Церква)для старшокласників Володарської школи-інтернату Київської області, підтримка спортивних змагань Київської Шкільної баскетбольної ліги,  виплачена стипендія «Фінансова грамотність» учням Володарської школи-інтернату, стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області та «фінансова перспектива» студентам Університета банківської справи, придбані зошити з фінансової грамотності для шкільних закладів-учасників програми на 2018-2019 навчальний рік, придбані інформаційні стенди для СОШ №45 м.Києва, придбані лампові  модулі  для учбових проекторів  Державного Университету банківської справи м .Києва, забезпечена участь в спортивній події Ukrainian touring championship-2018  школярів СОШ №45 м.Києва , організовано святкову новорічну виставу для школярів Новосілківської школи Київської області.

7396 гривень - придбані ліжка та матраси для многодітної родини Брежнєвої-Литвинчук Ю.А.

 В 2017 році  Фондом надана допомога: 

По Благодійній програмі «Банк добрих справ»:

409103,77 грн.  - надана допомога на  лікування та реабілітацію Щербакову М., Ігнатенко А., Деркач О., Ковальчук О., Головко О. та Бойко А.

По Благодійній акції «На добрі справи»:

43459,05 грн. - допомога Святошинському будинку-інтернату для хлопчиків - закуплені інвентар та матеріали для благоустрою території інтернату, проведені роботи з благоустрою – фарбування, побілка дерев тощо. Закуплені та передані канцтовари для вихованців інтернату, ігри для творчості та розвитку. На Великодень, передані до інтернату - пасхи та фрукти. Влітку закуплено гігієнічні приналежності, літнє взуття. В літньо-осінній період допомагали в забезпеченні вихованців фруктами та овочами, проведені майстер-класи, анімаційна Новорічна програма, облаштована реалібітаційна кімната з арт-терапії для вихованців інтернату.

 По Благодійній програмі «Успішна людина»:

411414 грн. – з січня по травень 2017 року виплачена стипендія «Фінансова грамотність» кадетам-стипендіатам Київського інтернату №23 та стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області, проведені щотижневі уроки з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації в Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» та в Володарській санаторній школі-інтернаті, протягом року проведяться різноманітні навчальні майстер-класи для учнів шкіл, інтернатів, в т.ч. в рамках акції «Фінансові канікули». В березні  реалізовано бізнес-проект (загальношкільний захід-свято "Наше серце найчарівнішим") в Володарській школі-інтернаті Київської області. Навесні здійснено екскурсії в банк та музей грошей НБУ для кадетів Київського-інтернату №23 в рамках уроків з фінансової грамотності. В квітні відбулася поїздка в м.Умань Черкаської області з привітанням трьох шкіл Уманського району Черкаської області  - нових учасників проекту «Успішна людина»-підписані договори  про співпрацю, вручені дипломи  п’ятдесяти стипендіатам  та  товари для спорту (м’ячі)  школам,  також, виплачена стипендія «Особисті досягнення»  п’ятдесяти  стипендіатам - учням  Уманського НВК «Загальноосвітня школа №7-колегіум», Уманського НВК «Загальноосвітня школа №10-медична та гімназія» та  Бабанської школи Уманського р-ну Черкаської області. В кінці літа  закуплені зошити з курсу фінансова грамотність та передані навчальним закладам - школам №45, 243 та 183 м.Києва, Володарській школі-інтернату, Новосілківській школі Київській області. З  вересня 2017р. в Володарській школі-інтернаті-центрі реабілітації проводяться шотижневі уроки з фінансовой грамотності та соціальній реабілітації для старших класів,  в грудні 2017 р. проведено фінансову вікторіну  та  визначено трьох стипендіатів програми. Восьми учням Новосілківської школи – відмінникам навчання виплачується стипендія «за особисті досягнення».  Двум студентам Університета банківської справи призначена стипендія «Фінансова перспектива». Організовані освітні екскурсії в банк «Глобус» для київських школярів 45 та 243 шкіл. Фонд виступив соорганізатором соціально-спортивного проекту «Київська Баскетбольна Шкільна Ліга» - з жовтня 2017 року, в рамках заходу проводяться турніру з баскетболу серед київських шкільних команд. Учасникам заходу пошита спортивна форма,  надана рекламна підтримка. Для участі в Баскетбольній Лізі школі №45 м.Києва закуплені м'ячі і пошита спортивна форма для команди дівчаток. Придбана та передана в школу №243 Києва навчальна література ДП «Освіта». З листопада започаткована Школа свідомого батьківства на базі  загальноосвітніх школ №243 та 45 м.Києва, з лютого –на базі київської середньої школи №10,  щомісячно проводяться заняття для батьків.

20000 гривень  - на соорганізацію всеукраїнського флешмобу «Подвійне щастя» до Міжнародного дня близнюків у Виставковому центрі м. Києва.

 В 2016 році Фондом надана допомога:

По Благодійній програмі «Банк добрих справ», в т.ч. акції «Вдячнiсть i турбота»:

232 288,91  грн. - надана допомога на лікування  та  реабілітацію Соловйовій Олександрі, Гушпіт Ярині, Кравцю Руслану, Горбатенко Людмилі,  Міщенко Сергію, братам-близнюкам Бойко Артему та Давиду, Зевако Артему, Деркач Оксані, Ігнатенко Антону, Щербакову Михайлу.

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

53 689,01 грн. – виплачена стипендія «Фінансова грамотність» кадетам-стипендіатам Київського інтернату №23 та стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області за 2015-2016 навчальний рік, проведені уроки з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації в Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» на протязі 2015-2016 навчального року, організовані, пізнавальні екскурсії в АБ «Глобус» та музей грошей Національного банку України в рамках уроків з фінансової грамотності, переданий спортивний інвентар для фізичного  виховання дітей Новосільківської школи, проведені різноманітні навчальні майстер-класи для учнів шкіл, інтернатів – кулінарні, виробів з глини, текстиля тощо, проведені спортивно-освітні заходи в період шкільних канікул в рамках акції «Фінансові канікули», вручені  МР3плейери та авторські книги В.Соколова «Проливом Дрейка» для заохочення стипендіатів Фонду, пригостили великодними пасхами хлопців Святошинського будинку-інтернату, забезпечено матеріалами вихованців Володарської школи-інтернату для виготовлення творчих робіт для участі в дитячому фольклорно-етнографічному фестивалі «Весна в Київській Русі», придбано та передані на « свято першого вересня» підручники та художня література для Новосілківської школи, стартували уроки з фінансової грамотності в  Володарській  школі-інтернаті та Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» в 2016-2017 навчальному році , виплачена стипендія «Особисті досягнення» учням Новосілківської школи  за відмінне навчання на протязі 2015-2016 навчального року, придбана художня література для шкільної бібліотеки Київського ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус», придбано настінне кріплення під телевізор для Святошинського  будинку-інтернату, організовано свято ко дню Св.Миколая  з солодкими подарунками для дітей молодших класів Новосілківської сільської школи, проведена анімаційна новорічна програма з фруктами та солодощами для дітей-інвалідів Святошинського та Дарницького дитячих будинків-інтернатів.

4 680 грн. - виплачена стипендія за взірцеве навчання 13 учнів Брацлавської школи-інтернату Немирівського району Вінницької області в рамках Угоди про співробітництво з Відділенням Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» за програмою «Стипендіат».

 В 2015 році Фондом надана допомога: 

По Благодійній програмі «Банк добрих справ»  

2 633 309,04 грн.надана допомога на лікування та реабілітацію хворих:  Назару Юрчуку, Роману Селезінкі, Галині Вербі, Івану Бочковському, Ярині Гушпіт, Івану Євчуку, Владиславу  Білоусу, Роману Луцко,  Ірині Ніколаєвій, Тетяні Гринь, Дмитру Фуцуру, Соловйовій Олександрі

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

 39 175, 65 грн.  - п'ять учнів-учасників  Програми отримали стипендію від засновника БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ",  Володарській школи-інтернат передано сучасний ЖК телевізор, Ліцею-інтернат №23. м.Києва передано мольберти та планшети, Спеціальній школі-інтернат №15 м. Києва передано фоторамки та набори для творчості,  Школі-інтернат №90 м. Дніпропетровськ передано набори для творчості, в рамках Акції «Фінансові канікули» придбано засоби для активного відпочинку та фізичного розвитку. Двом учням Ліцею-інтернат №23 передано електронні книги за відмінне навчання по Програмі «Успішна людина».Учням школи-інтернату передано навчальні набори – досліди з хімії, новорічні подарунки для дітей інтернату.

По Благодійній програмі "Півроку свободи":

565,65 грн. - було використано на інформаційну та організаційну підтримку у створенні циклу документального кіно «Півроку свободи».

Інша благодійна допомога:

22 080 грн. - вручені пам’ятні подарунки чотирьом учасникам-переможцям щорічного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії», виплачена стипендія за взірцеве навчання 13 учнів Брацлавської школи-інтернату в рамках Угоди про співробітництво з Відділенням Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» за програмою «Стипендіат», передано сучасний комп’ютер в навчальний клас з інформатики  школі - гімназії «Фортуна», новорічні свята в Дарницькому будинку-інтернату для дівчаток та Святошинському будинку-інтернату для хлопців, новорічні свята для сільської дітвори Новосілківської школи Київської області 

 

В 2014 році Фондом надана допомога:

по Благодійній програмі «Небесна сотня»  на суму 898 787,85 грн.

по Благодійній акції «Вдячнiсть i турбота» на суму 247 997 ,27 грн.

по Благодійній програмі «Банк добрих справ» на суму 2 019 492, 46 грн.