Звернутись до Фонду

Що зроблено

ЩО ЗРОБЛЕНО

Протягом 2023 року Фондом була надана наступна допомога :

  • Допомога ЗСУ- 3 095 036,16 грн
  • Благодійна допомога населенню в період воєнного часу - 993 562,48 грн
  • Допомога громадянам у лікуванні-49 426,20 грн
  • Загальний обсяг допомоги склав 4 138 024,84 грн.

Протягом 2022 року Фондом була надана наступна допомога :

 За благодійною програмою  «БАНК ДОБРИХ СПРАВ» - 25 000 грн (надано кошти на лікування та реабілітацію пораненого бійця)

  • Благодійна допомога населенню в період воєнного часу  - 3 615 538  грн
  • Благодійна Допомога ЗСУ-  707 662 грн
  • Гуманітарна допомога ЗСУ -208 014 грн
  • Гуманітарна допомога населенню в період воєнного часу  -651 000 грн

 Після початку повномасштабної війни  «Фонд  Добрі справи» активно долучився до допомоги цивільному населенню, що постраждало від військових дій (в першу чергу - ВПО), а також  багатодітним родинам та людям похилого віку. Допомагаємо нужденним продуктами харчування, засобами гігієни, одягом тощо. Крім того, наш  Фонд регулярно постачає необхідні ліки  медичним закладам (в тому числі, фронтовим шпиталям), а також передає продукти харчування та необхідні речі підшефним військовим підрозділам. Також в  2022  році  Фондом було придбано та передано ЗСУ, 2  автомобіля для виконання бойових завдань,військову амуніцію та прибор нічного бачення. Крім того, Фонд    надає фінансову допомогу пораненим, які потребують реабілітації. Допомога надається як за кошти засновника фонду, так і за кошти українських благодійників, а також за кошти гуманітарної допомоги, наданої іноземними благодійниками.

 Протягом 2021 року Фондом була надана наступна допомога :

 За благодійною програмою  «БАНК ДОБРИХ СПРАВ» надано кошти на лікування важко хворих в загальній сумі 46 тис. грн.

 В рамках благодійної програми «Успішна людина»  було проведено ряд тренінгів для підприємців-початківців. Крім того, фінансувалась організація спортивних турнірів та закупівля спортивного інвентаря для юнацьких команд. Всього в рамках програми було профінансовано заходів на загальну суму  390 442 грн

В 2020 році Фондом надана допомога: 

 По Благодійній програмі  «Банк добрих справ»:

413 952  гривень  - надана допомога на  лікування, медичне обстеження та придбання ліків для  Кучер,  Сидорук.

По Благодійній програмі  «Успішна людина»:

82 257 гривень - проводилися заняття з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації  на протязі 2019/2020 навчальних років для старшокласників  Володарської школи-інтернату Білоцерківського району  Київської області, здійснювалася соорганізація та проведення спортивних турнирів з баскетболу, тренінги з популяризації фінансової грамотності для школярів під час спортивних змагань Київської Шкільної баскетбольної ліги,   на протязі 2019-2020 навчального року виплачена стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської школи Вишгородського району Київської області та стипендія «Фінансова грамотність» учням Володарської школи-інтернату. Для  запобігання KOVID19 придбані спеціалізовані товари в рамках підготовки к 2020-2021 навчальному року  в Новосілківській школі Вишгородського району Київській області.

 

В 2019 році  Фондом надана допомога: 

 По Благодійній програмі  «Банк добрих справ»:

299 043,04 гривень  - надана допомога на  лікування, придбання ліків та медичних товарів, реабілітацію та медичне обстеження  Шуляк В., Василевич О., Молоткової О., Бойко А. та Бойко Д.., Бойко А.М., Самко А. та Кучер Н.

По Благодійній програмі  «Успішна людина»:

186 358,7 гривень - проводилися заняття з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації  на протязі 2018/2019 та 2019/2020 навчальних років для старшокласників  Володарської школи-інтернату Білоцерківського району  Київської області, організована культурна програма з відвідуванням парку «Олександрія» в м.Біла Церква для учнів Володарської школи, тренінги  для батьків  школярів в середній школі №243 м.Києва в рамках «Школи свідомого батьківства»,  надана благодійна допомога до свята Великодня учням соціальної категорії Новосілківської школи Вишгородського району  Київської області, на протязі року проведено цикл тренінгів з популяризації фінансової грамотності в закладах освіти  та під час спортивних змагань Київської Шкільної баскетбольної ліги,  організовано туристичний зліт для учнів Новосілківської школи, виплачена стипендія «Фінансова грамотність» учням Володарської школи-інтернату, стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ ,  взяли участь у благодійному заході «Пікнік заради життя» на ВДНГ м.Києва з проведенням інтерактивної гри-практикуму з фінансової грамотності, придбані та передані зошити з фінансової грамотності для шкільних закладів-учасників програми на 2019-2020 навчальний рік,  організовано святкову виставу до дня Св.Миколая для школярів Новосілківської школи з солодкими подарунками, видані продуктові набори до свята Різдва дітям-сиротам/напівсиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, переселенцям та малозабезпеченим з Новосілківської школи.


В 2018 році Фондом надана допомога: 

По Благодійній програмі «Банк добрих справ»:

149366,07 гривень  - надана допомога на  лікування, придбання ліків, медичне обстеження  Бойко А., Самко А. та Толстіковій Т.

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

189439,82 гривень - проводилися заняття з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації  для старшокласників  Володарської школи-інтернату Київської області, проведені майстер-класи з учнями Новосілківської школи Київської області, тренінги  для батьків  школярів столичних шкіл №45, 243 та 10 в рамках «Школи свідомого батьківства», організована екскурсія на підприємство "Маревен Фуд Україна" (м. Біла Церква)для старшокласників Володарської школи-інтернату Київської області, підтримка спортивних змагань Київської Шкільної баскетбольної ліги,  виплачена стипендія «Фінансова грамотність» учням Володарської школи-інтернату, стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області та «фінансова перспектива» студентам Університета банківської справи, придбані зошити з фінансової грамотності для шкільних закладів-учасників програми на 2018-2019 навчальний рік, придбані інформаційні стенди для СОШ №45 м.Києва, придбані лампові  модулі  для учбових проекторів  Державного Университету банківської справи м .Києва, забезпечена участь в спортивній події Ukrainian touring championship-2018  школярів СОШ №45 м.Києва , організовано святкову новорічну виставу для школярів Новосілківської школи Київської області.

7396 гривень - придбані ліжка та матраси для многодітної родини Брежнєвої-Литвинчук Ю.А.

 В 2017 році  Фондом надана допомога: 

По Благодійній програмі «Банк добрих справ»:

409103,77 грн.  - надана допомога на  лікування та реабілітацію Щербакову М., Ігнатенко А., Деркач О., Ковальчук О., Головко О. та Бойко А.

По Благодійній акції «На добрі справи»:

43459,05 грн. - допомога Святошинському будинку-інтернату для хлопчиків - закуплені інвентар та матеріали для благоустрою території інтернату, проведені роботи з благоустрою – фарбування, побілка дерев тощо. Закуплені та передані канцтовари для вихованців інтернату, ігри для творчості та розвитку. На Великодень, передані до інтернату - пасхи та фрукти. Влітку закуплено гігієнічні приналежності, літнє взуття. В літньо-осінній період допомагали в забезпеченні вихованців фруктами та овочами, проведені майстер-класи, анімаційна Новорічна програма, облаштована реалібітаційна кімната з арт-терапії для вихованців інтернату.

 По Благодійній програмі «Успішна людина»:

411414 грн. – з січня по травень 2017 року виплачена стипендія «Фінансова грамотність» кадетам-стипендіатам Київського інтернату №23 та стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області, проведені щотижневі уроки з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації в Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» та в Володарській санаторній школі-інтернаті, протягом року проведяться різноманітні навчальні майстер-класи для учнів шкіл, інтернатів, в т.ч. в рамках акції «Фінансові канікули». В березні  реалізовано бізнес-проект (загальношкільний захід-свято "Наше серце найчарівнішим") в Володарській школі-інтернаті Київської області. Навесні здійснено екскурсії в банк та музей грошей НБУ для кадетів Київського-інтернату №23 в рамках уроків з фінансової грамотності. В квітні відбулася поїздка в м.Умань Черкаської області з привітанням трьох шкіл Уманського району Черкаської області  - нових учасників проекту «Успішна людина»-підписані договори  про співпрацю, вручені дипломи  п’ятдесяти стипендіатам  та  товари для спорту (м’ячі)  школам,  також, виплачена стипендія «Особисті досягнення»  п’ятдесяти  стипендіатам - учням  Уманського НВК «Загальноосвітня школа №7-колегіум», Уманського НВК «Загальноосвітня школа №10-медична та гімназія» та  Бабанської школи Уманського р-ну Черкаської області. В кінці літа  закуплені зошити з курсу фінансова грамотність та передані навчальним закладам - школам №45, 243 та 183 м.Києва, Володарській школі-інтернату, Новосілківській школі Київській області. З  вересня 2017р. в Володарській школі-інтернаті-центрі реабілітації проводяться шотижневі уроки з фінансовой грамотності та соціальній реабілітації для старших класів,  в грудні 2017 р. проведено фінансову вікторіну  та  визначено трьох стипендіатів програми. Восьми учням Новосілківської школи – відмінникам навчання виплачується стипендія «за особисті досягнення».  Двум студентам Університета банківської справи призначена стипендія «Фінансова перспектива». Організовані освітні екскурсії в банк «Глобус» для київських школярів 45 та 243 шкіл. Фонд виступив соорганізатором соціально-спортивного проекту «Київська Баскетбольна Шкільна Ліга» - з жовтня 2017 року, в рамках заходу проводяться турніру з баскетболу серед київських шкільних команд. Учасникам заходу пошита спортивна форма,  надана рекламна підтримка. Для участі в Баскетбольній Лізі школі №45 м.Києва закуплені м'ячі і пошита спортивна форма для команди дівчаток. Придбана та передана в школу №243 Києва навчальна література ДП «Освіта». З листопада започаткована Школа свідомого батьківства на базі  загальноосвітніх школ №243 та 45 м.Києва, з лютого –на базі київської середньої школи №10,  щомісячно проводяться заняття для батьків.

20000 гривень  - на соорганізацію всеукраїнського флешмобу «Подвійне щастя» до Міжнародного дня близнюків у Виставковому центрі м. Києва.

 В 2016 році Фондом надана допомога:

По Благодійній програмі «Банк добрих справ», в т.ч. акції «Вдячнiсть i турбота»:

232 288,91  грн. - надана допомога на лікування  та  реабілітацію Соловйовій Олександрі, Гушпіт Ярині, Кравцю Руслану, Горбатенко Людмилі,  Міщенко Сергію, братам-близнюкам Бойко Артему та Давиду, Зевако Артему, Деркач Оксані, Ігнатенко Антону, Щербакову Михайлу.

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

53 689,01 грн. – виплачена стипендія «Фінансова грамотність» кадетам-стипендіатам Київського інтернату №23 та стипендія «Особисті досягнення» учням-стипендіатам Новосілківської ЗОШ Вишгородського району Київської області за 2015-2016 навчальний рік, проведені уроки з фінансової грамотності, соціальної адаптації та профорієнтації в Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» на протязі 2015-2016 навчального року, організовані, пізнавальні екскурсії в АБ «Глобус» та музей грошей Національного банку України в рамках уроків з фінансової грамотності, переданий спортивний інвентар для фізичного  виховання дітей Новосільківської школи, проведені різноманітні навчальні майстер-класи для учнів шкіл, інтернатів – кулінарні, виробів з глини, текстиля тощо, проведені спортивно-освітні заходи в період шкільних канікул в рамках акції «Фінансові канікули», вручені  МР3плейери та авторські книги В.Соколова «Проливом Дрейка» для заохочення стипендіатів Фонду, пригостили великодними пасхами хлопців Святошинського будинку-інтернату, забезпечено матеріалами вихованців Володарської школи-інтернату для виготовлення творчих робіт для участі в дитячому фольклорно-етнографічному фестивалі «Весна в Київській Русі», придбано та передані на « свято першого вересня» підручники та художня література для Новосілківської школи, стартували уроки з фінансової грамотності в  Володарській  школі-інтернаті та Київському ліцеї-інтернаті №23 «Кадетський корпус» в 2016-2017 навчальному році , виплачена стипендія «Особисті досягнення» учням Новосілківської школи  за відмінне навчання на протязі 2015-2016 навчального року, придбана художня література для шкільної бібліотеки Київського ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус», придбано настінне кріплення під телевізор для Святошинського  будинку-інтернату, організовано свято ко дню Св.Миколая  з солодкими подарунками для дітей молодших класів Новосілківської сільської школи, проведена анімаційна новорічна програма з фруктами та солодощами для дітей-інвалідів Святошинського та Дарницького дитячих будинків-інтернатів.

4 680 грн. - виплачена стипендія за взірцеве навчання 13 учнів Брацлавської школи-інтернату Немирівського району Вінницької області в рамках Угоди про співробітництво з Відділенням Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» за програмою «Стипендіат».

 В 2015 році Фондом надана допомога: 

По Благодійній програмі «Банк добрих справ»  

2 633 309,04 грн.надана допомога на лікування та реабілітацію хворих:  Назару Юрчуку, Роману Селезінкі, Галині Вербі, Івану Бочковському, Ярині Гушпіт, Івану Євчуку, Владиславу  Білоусу, Роману Луцко,  Ірині Ніколаєвій, Тетяні Гринь, Дмитру Фуцуру, Соловйовій Олександрі

По Благодійній програмі «Успішна людина»:

 39 175, 65 грн.  - п'ять учнів-учасників  Програми отримали стипендію від засновника БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ",  Володарській школи-інтернат передано сучасний ЖК телевізор, Ліцею-інтернат №23. м.Києва передано мольберти та планшети, Спеціальній школі-інтернат №15 м. Києва передано фоторамки та набори для творчості,  Школі-інтернат №90 м. Дніпропетровськ передано набори для творчості, в рамках Акції «Фінансові канікули» придбано засоби для активного відпочинку та фізичного розвитку. Двом учням Ліцею-інтернат №23 передано електронні книги за відмінне навчання по Програмі «Успішна людина».Учням школи-інтернату передано навчальні набори – досліди з хімії, новорічні подарунки для дітей інтернату.

По Благодійній програмі "Півроку свободи":

565,65 грн. - було використано на інформаційну та організаційну підтримку у створенні циклу документального кіно «Півроку свободи».

Інша благодійна допомога:

22 080 грн. - вручені пам’ятні подарунки чотирьом учасникам-переможцям щорічного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Барви надії», виплачена стипендія за взірцеве навчання 13 учнів Брацлавської школи-інтернату в рамках Угоди про співробітництво з Відділенням Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» за програмою «Стипендіат», передано сучасний комп’ютер в навчальний клас з інформатики  школі - гімназії «Фортуна», новорічні свята в Дарницькому будинку-інтернату для дівчаток та Святошинському будинку-інтернату для хлопців, новорічні свята для сільської дітвори Новосілківської школи Київської області 

 

В 2014 році Фондом надана допомога:

по Благодійній програмі «Небесна сотня»  на суму 898 787,85 грн.

по Благодійній акції «Вдячнiсть i турбота» на суму 247 997 ,27 грн.

по Благодійній програмі «Банк добрих справ» на суму 2 019 492, 46 грн.