Звернутись до Фонду

Наша команда

photos201405192354271400532867

«Ми сильні лише тоді, коли допомагаємо слабшим та тим, хто цього потребує»

 

Шановні добродії!


Ключ до прийняття у своє життя благодійності лежить в розумінні того, що вона необхідна не тільки приймаючому, але і тому, хто віддає. Благодійність очищає нас від егоїзму і дозволяє в поспіху сучасного життя зробити щось по справжньому важливе й цінне. Саме допомога нужденним і незахищеним - єдина мета нашої роботи.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, розробляємо і реалізуємо програми для всіх категорій населення, яким необхідний соціальний захист і підтримка, допомагаємо збирати кошти для тих, хто потрапив в біду і терміново потребує допомоги. Ми живемо в матеріальному світі, де багато що можна придбати за гроші. Але благодійність дозволяє вершити благі справи навіть маючи скромні доходи - це може бути невелика сума і, навіть, просто моральна підтримка. Духовна благодійність здатна повернути до життя людину, яка потребує підтримки. Вираз подяки в очах тих людей, яким нам вдалося допомогти - воістину безцінна винагорода за нашу роботу, це підтвердить кожен, хто хоч раз в житті допомагав безкорисливо.

Багато хто говорить що цей світ не справедливий і насправді людина самотня. Я ніколи не погоджуся з цим. Я закликаю всіх, хто читає це повідомлення - допомагайте людям, не проходьте мимо чужого горя та нещастя! Разом ми зможемо зробити багато добрих справ і допомогти тим, хто цього потребує. Приєднуйтесь до нас - і разом ми принесемо в цей світ промінчик світла та впевненості в небайдужості людей!

Директор БФ "ФОНД ДОБРІ СПРАВИ"

 Олена Єфремова


our_team